TARGI ZAJĘĆ POZASZKOLNYCH 2022-08-28, godz. 12-15
Scena Plenerowa przy LDK

Prowadzisz zajęcia dla dzieci i młodzieży?
Weź udział w targach i zaprezentuj swoją ofertę!

NAJWAŻNIEJSZE PUNKTY REGULAMINU:

• Targi organizowane są w dniu 28 sierpnia 2022 r. od godz. 12:00 do 15:00 na terenie Bulwarów Nad Łyną oraz na terenie sceny plenerowej przy Lidzbarskim Domu Kultury.
  • Warunkiem uzyskania statusu Wystawcy podczas Targów jest dostarczenie (nadesłanie) wypełnionej karty zgłoszenia na adres: sekretariatldk@gmail.com lub osobiście do sekretariatu LDK.

• Kartę zgłoszenia należy przesłać w terminie do dnia 25 lipca 2022r.

• Wystawcy zorganizują stoiska w miejscu wyznaczonym przez Organizatora samodzielnie bądź z wykorzystaniem stoisk przygotowanych przez Organizatora. Montaż stoiska oraz rejestracja uczestników Targów odbywa się w dniu Targów od godz. 10:00.

• Wynajem stoisk dla Wystawców jest bezpłatny. Udział w targach jest BEZPŁATNY.

• Prezentacja na scenie nie jest obowiązkowa ale jest mile widziana! :) Prezentacja na scenie nie powinna przekraczać 5-ciu minut. Chęć prezentacji należy zadeklarować w karcie zgłoszenia.

DOKUMENTY DO POBRANIA:
Regulamin - Targi Zajęć Pozaszkolnych 2022 (PDF)
Karta zgłoszenia (TZP2022) (DOCX)
Karta zgłoszenia (TZP2022) (PDF)