ODWOŁANE! Marta Andrzejczyk: CICHO // Koncert Zaduszkowy ODWOŁANE! 2021-11-17, godz. 18:00
Lidzbarski Dom Kultury

KUP BILET NA TO WYDARZENIE

"Pani Marto, teraz to mi się chce umierać!" wypowiedź widza po koncercie CICHO!

17 LISTOPADA 2021 / środa / godz. 18:00 Lidzbarski Dom Kultury w Lidzbarku Warmińskim

Jeżeli myślicie, Drodzy Państwo, że będzie smutno i nostalgicznie, mylicie się. Będzie nieco ironicznie, odrobinę turpistycznie, trochę cynicznie, miejscami zaś groteskowo. A i owszem, nie zabraknie życiowej prawdy o trwale wpisanym w nasze życie przemijaniu. Dlaczego śpiewam o śmierci? Z przekory, ale i z czystej potrzeby i pragnienia oswajania z tematem.

Marta Andrzejczyk śpiewa, gra monodramy, jest aktorką Białego Teatru. Z zawodu animatorka społeczno-kulturalną i menedżerka kultury. Występowała na scenach polskich i zagranicznych. Jak sama mówi – „Sztuka działa na mnie jak dobra inhalacja. Jest jak oddech nabrany z głębi ziemi. Dzięki niej materializuje się coś, co ulotne, niewidzialne, nieuchwytne. Jest to przyjemność z tych przyjemności, dzięki którym życie nabiera głębokiego sensu, dzięki którym chce się żyć.”

Artystce na scenie towarzyszyć będą z fantastyczni muzycy - Piotr Banaszek (pianista, fagocista) i Robert Bielak (zaklinacz skrzypiec) oraz aktor/aktorka, kto? niech zostanie to miłą niespodzianką ????

Bilety: 30 zł do nabycia w sekretariacie LDK i kasie Kina Ignacy