KONKURS na najdłuższy i najpiękniejszy ŁAŃCUCH CHOINKOWY 2023 2023-12-05, godz. 12:00
Lidzbarski Dom Kultury

Jak co roku zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie na najdłuższy i najpiękniejszy łańcuch choinkowy. Łańcuch należy dostarczyć do dnia 5 grudnia 2023 r. do godziny 12:00 do Lidzbarskiego Domu Kultury.

• Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 17.12.2023 podczas trwania Jarmarku Bożonarodzeniowego na placu przy Wysokiej Bramie.
  • W konkursie mogą wziąć udział placówki szkolne (klasy I-III) i przedszkolne z Lidzbarka Warmińskiego.
  • Prace konkursowe mają być pracami grupowymi (grupa do 30 osób).
  • Łańcuch może być wykonany z dowolnych materiałów. Dodatkowo punktowane będą łańcuchy wykonane zgodnie z zasadami ZERO WASTE.
  • Zgłoszenia uczestników wraz z łańcuchami prosimy dostarczać do organizatorów Jarmarku (Lidzbarski Dom Kultury, Słowackiego 4) do 5 grudnia do godziny 12:00.

Dokumenty do pobrania: