Konkurs: na naj palmę Wielkanocną 2021-03-27, godz. 12:00
Deptak przy Wysokiej Bramie

UWAGA! ZMIANA ZASAD KONKURSU!

Prosimy Was o dostarczanie nam JEDYNIE FOTOGRAFII WASZYCH PALM!
Pozostałe zasady konkursu pozostają bez zmian. Prace - ich fotografie - należy dostarczyć do dnia 25.03. na adres merytorykaldk@gmail.com lub poprzez nasze FB.

Uczestnicy
Zapraszamy do udziału w konkursie wszystkich zainteresowanych. Nie stawiamy ograniczeń wiekowych. Konkurs jest skierowany zarówno do wnuków jak i ich dziadków.

Wykonanie palmy
Aby wziąć udział w konkursie należy dostarczyć jedną własnoręcznie wykonaną palmę wielkanocną.
Palmy mogą być wykonane zarówno tradycyjnymi formami zdobniczymi z materiałów naturalnych takich jak bukszpan, bazie, żywe lub suszone kwiaty, materiały papiernicze np. bibuły, wstążki itp. jak i współczesnymi takimi jak makulatura, materiały z recyklingu, które warto wykorzystać powtórnie nie generując kolejnych zaśmiecających otoczenie odpadów. Liczymy na nieograniczoną inwencję autorów a przy tym na samodzielne wykonanie.

KATEGORIE KONKURSU
- Palmy indywidualne
- Palmy grupowe (do 30-stu osób)

Karta Zgłoszenia i regulamin

Konkurs_NAJpalma_Regulamin_KartaZgłoszenia

Kartę zgłoszenia należy dostarczyć do Lidzbarskiego Domu Kultury w Lidzbarku Warmińskim:

• w kategorii indywidualne do 27 marca 2021 r.

• w kategorii grupowej do 24 marca 2021 r.

Prace należy dostarczyć 27 marca 2021 r. (sobota) od godziny 11.00 do 12.00 na scenę plenerową pod Wysoką Bramę, gdzie jury dokona wyboru najciekawszych palm, o godzinie 12.00 rozpocznie się prezentacja palm (również objęta oceną).

*Regulamin może ulec zmianie w związku z dynamiczną sytuacja pandemiczną. W wypadku odwołania jarmarku i prezentacji palm konkurs zostanie rozstrzygnięty online. W takim wypadku prace należy dostarczyć do dnia 25.03. Wyniki zostaną ogłoszone na żywo online poprzez FB Lidzbarskiego Domu Kultury. (odbiór plam od 29.03.2021 r.)