TEATR DOROSŁY WYRÓŻNIONY!

14 maja 2016 r. w Lidzbarku Warmińskim odbył się Przegląd Małych Form Teatralnych organizowany przez Dom Środowisk Twórczych „Ratusz” MBP w Lidzbarku Warmińskim.

Z przyjemnością informujemy, że Teatr Dorosły pod przewodnictwem Pana Dariana Wiesnera z Lidzbarskiego Domu Kultury otrzymał wyróżnienie za przedstawienie „Drewniana Miska” na podstawie dramatu Drewniany Talerz Edmunda Morissa (adaptacja tekstu oraz reżyseria zespołowa) oraz trzy nagrody aktorskie dla Wandy Gostomskiej za rolę Róży, Bożeny Lebiedzińskiej za rolę Babci Ali oraz dla Haliny Śledziewskiej za rolę Kierowniczki Domu Spokojnej Starości.

Wszystkim aktorkom Teatru Dorosłego gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Specjalne podziękowania składamy na ręce Janiny Tausiewicz, koordynatorki Przeglądu Małych Form Teatralnych za zaproszenie do udziału w konkursie oraz trud włożony w przygotowanie tak wspaniałego wydarzenia.