PATRYCJA ŻURAWSKA Z LIDZBARSKIEGO DOMU KULTURY LAUREATKĄ 64. OKR ELIMINACJI REJONOWYCH W BARTOSZYCACH!

Dnia 23 marca odbyły się przesłuchania rejonowe Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w Bartoszyckim Domu Kultury. Jury konkursu : Andrzej Fabisiak /  Do grudnia 2013 roku pełnił funkcję wicedyrektora Teatru im. S. Jaracza w Olsztynie , reżyser, Prezes Oddziału Okręgowego Towarzystwa Kultury Teatralnej w Olsztynie  oraz Elżbieta Lenkiewicz / polonistka, teatrolog, animator kultury, ’78 – 2005 kierownik literacki Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie, 2005-2009 kierownik Działu Artystycznego Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie – wytypowało laureatów Konkursu. Patrycja Żurawska zaprezentowała prozę pt. ,,Cyrk” Beaty Winiarskiej oraz wiersz Wisławy Szymborskiej pt. ,,Życie na poczekaniu” czym śpiewająco zdobyła tytuł laureata.Eliminacje wojewódzkie 64. OKR’u odbędą się 27 kwietnia w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie!