XXXVI Konkurs Recytatorski ,,Spotkania z Poezją’ - 2018

9 maja odbyły się przesłuchania rejonowe XXXVI Konkursu Recytatorskiego ,,Spotkania z Poezją’‚- 2018, w których wzięło udział 21 uczestników w trzech kategoriach wiekowych.

Jury w składzie: Ewa Kozieł- przewodnicząca, instruktor teatru, animator kultury, dyrektor MDK w Bartoszycach; Beata Błażejewicz-Holzhey- polonista, przewodnik Muzeum Warmińskiego, Joanna Miszkiewicz – pedagog, kierownik koła teatralnego w Przedszkolu nr 4 przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Lidzbarku Warmińskim przyznało miejsca:

kat. klas I-III :

Laureat : AMELIA RASZEWSKA / SP nr 4 im. Jana Pawła II w Lidzbarku Warmińskim.

II miejsce: MARCEL WOJTKIEWICZ / SP nr 3 w Lidzbarku Warmińskim

III miejsce: ERYK BARANIAK / SP nr 4 im. Jana Pawła II w Lidzbarku Warmińskim

kat. klas IV-VI :

Laureat : DOMINIKA OSOWSKA / SP nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Lidzbarku Warmińskim

II miejsce: ZUZANNA WIECZOREK / Lidzbarski Dom Kultury

III miejsce: ALEKSANDRA STASZEWSKA / Młodzieżowy Dom Kultury

kat. klas VII – gimnazja:

Laureat: MARTA KOSOWSKA/ Gimnazjum nr 1 W Lidzbarku Warmińskim

Wyróżnienie: ALWKSANDRA WOJSIAT Oddział Gimnazjalny SP im. Marszałka Piłsudskiego w Rogóżu.

Laureaci Konkursu będą reprezentowali nasz rejon na etapie wojewódzkim, który odbędzie się 29 maja w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych o godzinie 10.00 w Olsztynie.

Życzymy powodzenia!!!