Festiwal Gier Planszowych Mepelki

4-5 lutego 2023
Lidzbarski Dom Kultury

Dziękujemy Wam za 2 dni wspaniałej zabawy! W szczególności wydawnictwom, bez których nie mogłaby powstać nasza ogromna strefa rozgrywek:
  • Rebel.pl
  • Lucrum Games
  • Lucky Duck Games
Dziękujemy również tym, którzy głośno o nas mówili abyście się o nas dowiedzieli❗️???? Nasz niezastąpiony patronat medialny:
  • Board News
  • Planszowe Newsy
  • Planszeo
  • Gazeta Lidzbarska
  • Radio Olsztyn
Dziękujemy naszym sponsorom i partnerom za nieocenioną pomoc finansową i logistyczną:
  • HOTEL KRASICKI**** GOŚCI OD WIEKÓW
  • SZKŁO Lidzbark Warmiński
  • Chris Board Gamer
  • Studio Martin

4 lutego 2023

Pracownia teatralna "Szafa"
pod kierunkiem Alicji Andrzejewskiej przygotowała planszówkowe kalambury! Wszystkie drużyny radziły sobie dzielnie ale na prowadzenie wysunęła się ekipa Pana Krzysztofa! Gratulujemy!
Pozdrawiamy również drużynę z drugiego rzędu - było blisko! Zapraszamy na rewanż w kolejnej edycji Mepelek!

Nocny Grajek - czyli Paweł Oleszczuk - zabrał nas w świat gier bitewnych! Jak się przekonaliśmy, figurki (oraz mepelki) można zrobić właściwie ze wszystkiego! Nawet ze starego sprzętu dentystycznego... :) Dziękujemy Pawłowi, za ogromną ilość wiedzy i inspiracji oraz za zasianie ziarenka zainteresowania zwłaszcza wśród młodzieży gdyż... Zaskoczeniem wieczoru był fakt, że najwytrwalszymi graczami na naszym planszówkowym polu bitwy, były najmłodsze uczestniczki spotkania!

5 lutego 2023

Wyrównany i bardzo wysoki poziom rozgrywek podczas Turnieju w "Splendor Pojedynek" zaskoczył nas wszystkich! Gratulujemy wszystkim uczestnikom i przede wszystkim dziękujemy za wspaniałą atmosferę i pamięć o tym co najważniejsze - o dobrej zabawie!
Oto finaliści turnieju:
1 miejsce: Magdalena Łojewska
2 miejsce: Rafał Józefowicz
3 miejsce: Kuba Józefowicz
Gratulujemy!

Jest jeszcze ktoś komu chcielibyśmy bardzo podziękować. To dobre duszki każdego festiwalu - wolontariusze ReAnimatorzy KulturyDziękujemy, że jesteście z nami i zawsze możemy liczyć na Waszą pomoc, kreatywność i energię!
  • Pola, Ola, Kinga, Adrian i Wiktor - DZIĘKUJEMY!