Spektakl: Jak przestałem być idealny

"Niesamowite historie dzieją się blisko nas... rozejrzyjcie się!"
To cytat ze spektaklu familijnego w namiocie cyrkowym pt. "Jak przestałem być idealny", który gościł w Lidzbarku Warmińskim w dniach 16-18 lipca! Podczas dwóch dni namiot pomieścił ponad 600 widzów!

Ten magiczny spektakl objazdowy został wyprodukowany i prezentowany w ramach programu ,,Lato w teatrze’’ Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego . Współorganizatorami pokazów w Nidzicy, Korszach oraz Lidzbarku Warmińskim są: Lidzbarski Dom Kultury, Urząd Miejski Lidzbarka Warmińskiego, Urząd Miejski w Nidzicy, Miejski Ośrodek Kultury w Korszach oraz Urząd Miejski w Korszach.

Wydarzenie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Lidzbarski Dom Kultury serdecznie dziękuje za wsparcie i pomoc Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Lidzbarku Warmińskim, pracownikom technicznym: Urzędu Miejskiego Lidzbarka Warmińskiego oraz Gminy Lidzbark Warmiński, Gminnego Centrum Kultury, a także pracownikom Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej i Joannici Dzieło Pomocy Lidzbark Warmiński! Gdyby nie pomoc tych instytucji, nie bylibyśmy w stanie sprawnie i bezpiecznie ugościć twórców, artystów i techników pracujących przy tym wydarzeniu.

Dziękujemy twórcom spektaklu i artystom Teatru 21 za niezapomniane przeżycia!!!