Metody pedagogiczno-teatralne w pracy z dziećmi i młodzieżą

25 maja w Kamienicy Amfiteatru Miejskiego odbyły się warsztaty dotyczące wykorzystywania metod pedagogiczno-teatralnych w pracy z dziećmi i młodzieżą organizowane przez Lidzbarski Dom Kultury, Miejski Ośrodek Kultury w Korszach, Nidzicki Ośrodek Kultury oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie.
Warsztaty były częścią projektu ,,Jak przestałem być idealny'' tworzonego przez Instytut Teatralny oraz Fundację Teatr 21 w ramach programu LATO W TEATRZE 2022 finansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
W warsztatach wzięli udział animatorzy, pedagodzy i instruktorzy z trzech partnerskich miast Lidzbarka Warmińskiego, Nidzicy oraz Korsz.
Szykujemy dla naszych miast wielkie wydarzenie teatralne już w lipcu... o którym niebawem :)
Fot Alicja Andrzejewska