Naprawdę jaka jesteś, nie wie nikt

WIECZÓR SATYRYCZNO- LIRYCZNY NA DZIEŃ KOBIET pt. ,,Naprawdę jaka jesteś, nie wie nikt''.
8 marca 2013 r.

,,Cafe SZAFA'' w kolejnej odsłonie spotkań poetyckich w galerii Lidzbarskiego Domu Kultury wzięła na warsztat literaturę poświęconą kobietom. Członkowie pracowni teatralnej SZAFA prezentowali wiersze m.in. Asnyka, Osieckiej, Herberta, Gałczyńskiego, Kerna, Waligórskiego, Pawlikowskiej-JAsnorzewskiej, Świrszczyńskiej czy fragmenty Gombrowicza, Grodzieńskiej czy Owidiusza. Wokalnym gościem specjalnym była olszyńska pieśniarka i aktorka Białego Teatru - Marta Andrzejczyk.

CZYTADŁA zaprezentowali: Karolina Gwardjak, Weronika Lesiak, Dominika Małkiewicz, Michał Krzywdziński, Rafał Romanik, Igor Gromala, Paweł Sadowski, Arkadiusz Jakszewicz.