Coctail Party

,, Coctail Party '' - Teatr Dorosły i teatr przy stoliku – 10 czerwca 2014 r.

Czytanie komedii omyłek angielskiego dramaturga, odbyło się przy pełnej scenografii i kostiumach. Sztuka Eliota pt. ,,Coctail party'' to jeden z najgłębiej metafizycznych dramatów powstałych w naszym stuleciu; sztuka ta zrobiła na świecie ogromną kariere sceniczną i była grana niemal na całym świecie. Rzecz rozgrywa się w londyńskim mieszkaniu Chemberleyenów. ,,Wczesny wieczów. Przy stole Wdward – gospodarz, Julia, Celia, Alex i... Niezidentyfikowany gość.'' Czwartkowe ,,coctail party'' to wspaniały pretekst do tego, aby poznać się trochę bliżej. Ale czy na pewno?!

Teatr Dorosły: Edward – Marceli Szafranowicz, Lavinia – Irena Chojęta, Celia – Barbara Michalak, Julia – Wanda Gostomska, Reilly – Stasia Golec, Narrator – Antonina Walesiak;

Gościnnie: Alex – Alicja Andrzejewska, Piotr – Arkadiusz Jakszewicz.