Kino Ignacy

Młodzież Pytała Bez Tabu: Burmistrza Jacka Wiśniowskiego

Nowy cykl spotkań "Młodzież Pyta Bez Tabu" autorstwa naszych wolontariuszy zadebiutował w minioną środę (26.05.21) na naszych łączach online! Pierwszym gościem ReAnimatorów Kultury był Burmistrz Lidzbarka Warmińskiego – Jacek Wiśniowski!

Pytania od lidzbarskiej młodzieży zostały zebrane poprzez anonimową i internetową ankietę. Ciężkie i odważne pytania naszych młodych mieszkańców zostały poprzedzone zabawną rozgrzewką "Szybkie Pytanie -> Szybka Odpowiedź". Dzięki tej zabawie mogliśmy dowiedzieć się, że nasz gość marzył w dzieciństwie o tym, aby zostać Bruce'm Lee!

W kolejnej części spotkania, zostały odczytane pytania internautów. Czy jest sposób na powstrzymanie masowych wyjazdów ludzi młodych z naszego miasta? Czy Lidzbark Warmiński jest miastem tolerancyjnym? I czy nasze miasto mierzy się z problemami ubóstwa menstruacyjnego? Wszystkie Wasze pytania zasłużyły na odpowiedzi – było mądrze, odważnie i przede wszystkim bez tabu.

Jeśli chcielibyście zobaczyć naszego live'a to zachęcamy do nadrobienia zaległości:

https://www.facebook.com/lidzbarskidom.kultury/videos/1034164877117958/

Dziękujemy za nadesłane pytania i zachęcamy do przesyłania nam informacji kogo chcielibyście "przepytać" w kolejnym odcinku. 


Prowadzenie: Karolina Baluch & Mariusz Wiśniewski
Odczyty pytań: Iza Daszkiewicz, Wiktoria Dzikiewicz, Julia Kimont oraz Ola Traks

foto

NEWSLETTER Zapisz się na naszą listę, aby otrzymywać najświeższe informacje