O krok od miłości - spotkanie z Ewą Lubińską

Nowy tomik wierszy i prozy poetyckiej „O krok od miłości” stał się pretekstem do spotkania z jego autorką Ewą Lubińską.
Rozmowę przeplatały wiersze recytowane przez członkinie i członkowie Grupy Teatralnej „Szafa” i Teatru Dorosłego działające przy Lidzbarskim Domu Kultury.

Na spotkaniu autorka opowiedziała o kulisach powstawanie jej wierszy. Podzieliła się także wspomnieniami związanymi z miejscowościami, w których mieszkała i które na zawsze znalazły miejsce w jej pamięci. Zapytaliśmy także o plany pisarskie. Lubińska przyznała, że zbiera materiał na
kolejną edycję mini opowieści „Są tacy Warmiacy”. Przypomnijmy – to cykl reportaży o ciekawych i twórczych mieszkańcach naszego regionu, który ukazał się w 2015 roku i który cieszył się dużym zainteresowaniem czytelników. Wszystko wskazuje na to, że praca nad kolejną książką już się rozpoczęła i pozostaje nam cierpliwie czekać na kolejne opowieści i mieszkańcach naszego regionu.