REANIMATORZY KULTURY

5. grudnia 2019 r. oficjalnie otworzyliśmy nową pracownię Lidzbarskiego Domu Kultury! Przedstawiamy Wam ReAnimatorów Kultury!

ReAnimatorzy Kultury to pracownia wolontariatu. Ostateczną formę naszym działaniom nadaliśmy w 2019 roku pod skrzydłami Lidzbarskiego Domu Kultury w Lidzbarku Warmińskim. Wierzymy, że wolontariat jest jednym z filarów działalności na rzecz kultury, a także wzmacnia nasze kompetencje i przynosi ogromną satysfakcję! Nasze szeregi zasila młodzież, która chce budować wspólnotę, być bliżej kultury, tworzyć ją i animować innych do wspólnych działań.

ReAnimatorzy Kultury:
*współtworzymy wydarzenia kulturalne w Lidzbarskim Domu Kultury oraz pomagamy w ich realizacji
* przeprowadzamy akcje promujące kulturę
* uczymy się tworzyć filmy animowane
* kształcimy się w dziedzinach takich jak: tworzenie eventów, promocja, zarządzanie w social media, nagłośnienie i oświetlenie wydarzeń itp.

Jesteś ciekawy świata, otwarty na ludzi, pełen pomysłów? Dołącz do nas! Znajdź nas na Facebooku (ReAnimatorzy Kultury) i obserwuj naszą stronę! Wkrótce pełna informacja na temat naboru.