ORSZAK TRZECH KRÓLI

Lidzbarski Dom Kultury miał wielka przyjemność współorganizować pierwszy, historyczny Orszak Trzech Króli w Lidzbarku Warmińskim.

Bardzo dziękujemy sekcjom na co dzień działającym przy LDK za zaangażowanie i ogromny wkład pracy w to by ten orszak mógł się odbyć. W orszaku wzięło udział około dwa tysięcy ludzi jest to wynik niezwykle motywujący.  Dziękujemy Grupom teatralnym Lidzbarskiego Domu Kultur – Teatr Dorosły oraz Szafa, dziękujemy Grupie Tanecznej Chorsina, Zespołowi Tańca Ludowego Perła Warmii, Słuchaczom Uniwersytetu Trzeciego Wieku – szczególnie Chórowi, Wiktorowi Baranowskiemu z grupy fotograficznej, Wileńskiemu Pułkowi Muszkieterskiemu ze specjalną kreacją aktorską Pana Sławomira Skowronka.

Dziękujemy naszym pracownikom za sprawne i profesjonalne nagłośnienie imprezy oraz wszelki wkład w przebieg imprezy. Naszym partnerom czyli Parafii Św. Piotra i Pawła, Urzędowi Miasta Lidzbark Warmiński,  Lidzbarskim Harcerzom za owocną i wzorcową współpracę.
Dziękujemy również Państwu: Katarzynie Słowik, Ewie i Rafałowi oraz Julii Zielińskim, Ewelinie Bardońskiej, która pięknie przygotowała Chór dziecięcy Belcanto z Gminnego Ośrodka Kultury, Grzegorzowi Słowikowi oraz Rycerzom Jana Pawła II.Wszystkim Aktorom stacji orszakowych czyli: Annie i Stanisławowi Sadowskim, Beacie, Robertowi i Julii Świder, Tadeuszowi Krenc, Barbarze i Januszowi Michalakom, Igorowi Gromali, Irenie Kuczykowskiej, Sławomirowi Skowronkowi, Halinie Śledziewskiej, Alicji Oborskiej, Patrycji Żurawskiej, Aleksandrze Wołk, Jackowi Leszczewskiemu, Julii Pogorzelskiej i Jakubowi Wiśniewskiemu.