TO NIE JEST BILET W JEDNĄ STRONĘ 2019

14-15 listopada odbył się w Lidzbarskim Domu Kultury Konkurs Etiud i Spektakli Profilaktycznych ,,TO NIE JEST BILET W JEDNĄ STRONĘ – DROGA BEZ UZALEŻNIEŃ” Organizatorem Konkursu jest Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, a współorganizatorami pedagodzy szkolni oraz Lidzbarski Dom Kultury.
14 listopada zaprezentowały się grupy teatralne w Kategorii Szkół Podstawowych i tak jury w składzie:
Alicja Andrzejewska/ instruktor teatralny LDK, przewodnicząca
Katarzyna Chomej / Komenda Powiatowa Policji w Lidzbarku Warmińskim
Janusz Arter / Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Lidzbarku Warmińskim
Piotr Szutowicz / Pełnomocnik Burmistrza ds. rozwiązywania problemów alkoholowych i narkomanii , postanowiło przyznać następujące nagrody:

Za kreację aktorską : Zuzannie Wieczorek z SP NR 4 za postać Mary Poppins
Wyróżnienie: grupie PRZYJACIELE za etiudę teatralną pt. ,,Mary Poppins ratuje” z SP Nr. 4
Nagrodę Główną: Klasie VIII b za etiudę pt. ,,Żelazna kurtyna” z SP Nr .1

15 listopada zaprezentowały się grupy teatralne i filmowe Szkół Średnich, i tak jury w składzie:
Alicja Andrzejewska/ instruktor teatralny LDK, przewodnicząca
Irena Gorczyca / Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Lidzbarku Warmińskim
Katarzyna Chomej/ Komenda Powiatowa Policji w Lidzbarku Warmińskim, postanowiło przyznać następujące nagrody:
w IX Konkursie Etiud Filmowych: grupa COMA za film pt. ,,Śpiąca Królewna” z Zespołu Szkół Zawodowych w Lidzbarku Warmińkim w
XI Konkursie Spektakli Profilaktycznych:za kreację aktorską: Alicji Oborskiej za postać Diablicy
Wyróżnienie: grupie APOGEUM za etiudę teatralną pt. ,,Trofea” z ZSO w Lidzbarku Warmińskim
Nagrodę Główną: grupie MASKI za etiudę teatralną pt. ,,Studnia” z ZSO w Lidzbarku Warmińskim

Nagrodą w Konkursie jest wyjazd do Teatru Muzycznego ROMA na spektakl ,,Aida” 30 listopada!