Kino Ignacy

DNI LIDZBARKA WARMIŃSKIEGO 2019 - Dzień 1 i 2

Świętowanie dni naszego miasta rozpoczęliśmy od przygody niesamowitej i tajemniczej… Od gry miejskiej „Śladami Słowiańskich Bogów”. Podążaliście poprzez szlaki lidzbarskich bulwarów w poszukiwaniu bogów i boginek, którzy przygotowali Wam bardzo trudne zadania i zagadki. Na zwycięzców czekał bóg ognia – Swarożyc – który obdarował szczęśliwców nagrodami! 

Natomiast kiedy zapadł zmrok… DJ Worek zabrał nas do świata muzycznego i przeobraził naszą scenę plenerową w szaloną dyskotekę! I tak oto minął nam pierwszy dzień dni miasta…. 

Drugi dzień spędziliśmy na polu koncertowym, gdzie już od godziny 17:00 zaczęły rozbrzmiewać dźwięki muzyki! Dodatkową atrakcję przygotowali wolontariusze „ReAnimatorzy Kultury” z Lidzbarskiego Domu Kultury. Zaopiekowali się oni najmłodszymi mieszkańcami naszego miasta i zaprosili do wspólnej zabawy, malowania oraz dzielnie promowali Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry. Koncert otworzył młody i utalentowany zespół WILD z Młodzieżowego Domu Kultury w Lidzbarku Warmińskim. Kolejne zespoły odwiedzające naszą scenę prezentowały zupełnie różne style muzyczne – z pewnością każdy tego dnia, mógł znaleźć coś dla siebie. Wystąpili: zespół MITRA, Super GT, Sound’n’Grace oraz Exaited. Zobaczcie sami… 

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto

NEWSLETTER Zapisz się na naszą listę, aby otrzymywać najświeższe informacje