Zabawni na Serio: Paulina Potocka 2021-06-16, godz. 20:00
Instagram Lidzbarskiego Domu Kultury

Zapraszamy na spotkanie z wyjątkową i niepowtarzalną PAULINĄ POTOCKĄ w rozmowie z cyklu Zabawni na serio.

Obszary zainteresowania Pauliny Potockiej to przede wszystkim fragmenty rzeczywistości zatopione w wątpliwościach i braku pewności, co do własnych przekonań na temat ludzi i świata. Rzecz o zmaganiu się z własną dynamiką życia, postrzeganą często jako gra, albo nawet lenistwo. A generalnie chodzi tylko o bezpośpiech. Rytm życia inny niż szybki...

Posiadaczka jedynego w swoim rodzaju "entuzjazmu wstecznego"! Ta, która zna tajemnicę najszybszego przejścia od "L" do "S". Reprezentantka stylu życia zwanego "PETARA". Jedyna w swoim rodzaju - PAULINA POTOCKA w rozmowie z cyklu Zabawni na serio - JUŻ 16 CZERWCA i godzinie 20:00, NA ŻYWO! Zajrzyjcie na Instagram LIDZBARSKIEGO DOMU KULTURY!

Tym razem spotkamy się 16 czerwca o godzinie 20:00 na Instagramie LDK. Zapiszcie w kalendarzu!

Znajdź nas na Instagramie:
lidzbarskidomkultury