Turniej o Złotą Szpilkę * * * 43LWHiS 2022-08-19, godz. 18:00
Lidzbarski Dom Kultury

KUP BILET NA TO WYDARZENIE
  •  19. sierpnia 2022 (piątek)

Turniej o złotą szpilkę:
    Kwiatkowski i Bank
    Karol Kopiec
    Kabaret Demakijaż
    Kabaret Wrzeszcz
    Czas dla Nas
    Kabaret Trzeci Wymiar
    Arkadiusz Jaksa Jakszewicz
    Kabaret Trzecia Strona Medalu

Prowadzenie:Jarek Marek Sobański
    Lidzbarski Dom Kultury
    Bilety: Normalny 20 zł / Ulgowy 15 zł

> KUP BILET <

Kabarety Turniejowe:

Kwiatkowski i Bank - zespół pochodzący z Krakowa. Łączą muzykę, stand-up i klasyczny kabaret.
Laureaci ubiegłorocznej edycji Turnieju o Złotą Szpilkę.

Karol Kopiec – stand-up’er, improwizator, aktor. Na scenie od 2008 roku. Laureat wszystkich najważniejszych przeglądów kabaretowych w kraju.

Kabaret Demakijaż – damska formacja kabaretowa, która na stałe rozgościła się w Toruniu. Panie
śmieją się z ludzkich słabości, wad, charakterów, nie tracąc przy tym z oczu własnych „zalet”.

Kabaret Wrzeszcz – trójmiejski kabaret, improwizatorzy, stand-uperzy, kabareciarze. W skeczach zostawiają sobie otwarta furtkę na improwizację i interakcję z publicznością. Wystąpią z pierwszym autorskim programem „Debiut”.

Czas dla Nas- trzy piękne kobiety, obdarzone pięknymi głosami wracają na scenę, aby zrealizować
swoje plany zawodowe odłożone na jakiś czas. Wystąpią w spektaklu „Czas na nas” łączącym muzykę
operową i jazzową.

Arkadiusz Jaksa Jakszewicz - komik, stand-uper. Miłośnik tatuaży, zapiekanek własnej roboty i historii... zabawnych historii. Jedyny, prawdziwie rudy w sercu komik w Polsce, który występuje w programie Comedy Club w Comedy Central Polska.

Kabaret Trzeci Wymiar – pochodzą z Rybnika, wszyscy członkowie kabaretu mają duże doświadczenie na scenie kabaretowej. Razem tworzą wybuchową mieszankę z dużą dawką dobrego humoru.
Wystąpią w programie „Piękni, młodzi i bogaci”.

Kabaret Trzecia Strona Medalu -mieszanka młodości i doświadczenia przy akompaniamencie akordeonu. Uczestnicy ponad 70 festiwali kabaretowych, laureaci ponad 60 nagród i wyróżnień.
Obrońcy piosenki kabaretowej. Czterech facetów i grzejnik. Takie: kwartetowe trio w duecie a cappella! Inteligentni, przystojni, zabawni – tylko tego im brakuje.