Ekologiczny Piknik Rodzinny 2022-08-07, godz. 12-17
Tężnie Solankowe

Już 7. sierpnia 2022 r. akcja „Czyste, Zielone Miasta” zawita do Lidzbarka Warmińskiego.

Zapraszamy wszystkich do udziału w projekcie „Czyste, Zielone Miasta”, który powstał z inicjatywy Stowarzyszenia Program Czysta Polska.

W ramach wydarzenia planujemy sprzątanie Parku Uzdrowiskowego Doliny Symsarny, gdzie następnie zasadzimy krzewy i drzewa przekazane przez Lasy Państwowe.

To jednak nie koniec! Na wszystkich uczestników będzie czekać szereg atrakcji jakie przygotowaliśmy tego dnia:
12:00 - 16:00 Piknik Rodzinny (Tężnie Solankowe)
12:00 - 17:00 Jarmark (Tężnie Solankowe)
12:30 - 13:30 Wspólne sprzątanie Parku Uzdrowiskowego Doliny Symsarny (start przy Tężniach)
14.00 - 15.00 Wspólne sadzenie lasu Park Uzdrowiskowy Doliny Symsarny (start przy Tężniach)

Relację z wydarzenia będzie można zobaczyć na stronie www.programczystapolska.pl oraz w mediach społecznościowych (Facebook i Instagram @programczystapolska).

Zapraszamy 7. sierpnia 2022 r. do Lidzbarka Warmińskiego. Zaczynamy już o godzinie 12:00!

Celem akcji jest nie tylko edukacja, ale również integracja mieszkańców którzy interesują się zdrowym trybem życia w ekologicznym świecie. Relacje z akcji będą dostępne na stronie: www.lidzbarskidomkultury.pl

Zbudujmy razem społeczność, która działa i dba o przyszłość nas wszystkich!