Spektakl „Niemy Kelner” – Piotr Szwedes, Mikołaj Roznerski

15 czerwca 2020 godz. 18:00
Lidzbarski Dom Kultury

Już 15 czerwca Lidzbarski Dom Kultury oraz Kompania Teatralna zaprasza Państwa do pokoju w dziwnym hotelu z dwoma co najmniej dziwnymi gangsterami, gdy na zewnątrz zaczai się świat w postaci tajemniczego „dyspozytora”. Jakże eksploatowany obecnie, zapowiadany już dawno przez Orwella, wszechobecny Wielki Brat.

Para typów podejrzanego autoramentu to intrygujący motyw zarówno filmowy jak i literacki. U Becketta: Vladimir i Estragon, u Quentina Tarantino? A proszę, chociażby w Pulp Fiction: pamiętacie taniec Travolty, psalmy głoszone przez Samuela L. Jacksona, czy też zegarek skrzętnie przechowany w-i po- ojcu Bruce’a Willisa..? Tarantino odrobił lekcje… my je sprawdzamy… wy ocenicie… dzięki bohaterom Niemego Kelnera, Benowi i Gusowi, Tarantino przedarł się wreszcie na scenę, tu, w Polsce.

Komedia, groteska, thriller- decyzja należy do Was.
Zapnijcie pasy… dbamy o Wasze bezpieczeństwo i poczucie humoru!

Autor: Harold Pinter
Reżyseria: Wojciech Malajkat

Obsada:
Piotr Szwedes
Mikołaj Roznerski

Bilety w cenie 60 PLN dostępne:
– online na stronie www.biletyignacy.pl
– stacjonarnie w kasie Lidzbarskiego Domu Kultury