Spektakl komediowy „Przebój sezonu”

22 listopada / godz. 18:30 / Lidzbarski Dom Kultury

Wystąpią:
Olga Borys, Elżbieta Zającówna, Darek Kordek, Maciej Damięcki

Daniel Wielorak to uwielbiany aktor-celebryta, znany powszechnie z telewizyjnych reklam. 
Zarabia ogromne pieniądze, jest oczkiem w głowie pism plotkarskich, prowadzi wystawny dom. 
Ma piękną, efektowną żonę, bardzo przytomnego impresaria i uległą asystentkę-sekretarkę. 
Jego życie wydaje się bajką…do pewnego dnia, gdy przypadkowo do jego willi trafia uciekinier z pobliskiego więzienia. Niejaki Stasiek, niczym nie wyróżniający się gość, oprócz tego, że jest łudząco podobny do słynnego Daniela Wieloraka. Nie jest to żaden groźny przestępca- to tylko wielokrotny bigamista. Ale w gruncie rzeczy nieporadny życiowo pechowiec. 
Trafia w ręce (i nie tylko) asystentki Wieloraka- Doroty, która ulega wdziękowi Staśka i wymyśla niezwykły plan. To komedia o tym, że jednego dnia możesz być na szczycie, ale już następnego będziesz na dnie. I nawet nie spodziewasz się, że ktoś przypadkowy
obok będzie spijał nektary Twojej kariery. To przedstawienie o tym , że nic nie możesz wiedzieć o swojej przyszłości. Życie wymyśla najdziwniejsze rozwiązania. Nawet się nie spodziewasz JAKIE!

Jesteśmy przekonani, że biorąc czynny udział w tym wydarzeniu, uda się Państwu choć na chwilę, oderwać od prozy życia codziennego, a cały spektakl na długo pozostanie w Państwa pamięci, przywołując to,czego nam wszystkim właśnie na codzień bardzo potrzeba – uśmiech

Serdecznie zapraszamy!

* * * 
Cena biletu: 60zł
Bilety do nabycia w Lidzbarskim Domu Kultury, Kinie Ignacy lub nawww.biletyignacy.pl

 < powrót

Udostępnij post

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
%d bloggers like this:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.