MONODRAM „MÓJ BOSKI ROZWÓD”

W ramach Kulturalnej Środy zapraszamy 6 marca 2019 o godz. 18:00 na spotkanie z Krystyną Podleską, która zaprezentuje monodram „Mój boski rozwód”.
To wzruszająca, pełna optymizmu historia kobiety w średnim wieku, którą porzuca mąż, a córka wyprowadza się do narzeczonego. Do wypełnienia pustki Angela ma tylko psa i telefon. Teraz na nowo musi znaleźć swoje miejsce na ziemi, odnaleźć sens życia i szczęście. To opowieść o kobiecie, która nigdy nie zatraciła nie tylko poczucia humoru, ale i młodzieńczej ciekawości świata, jak i dystansu do siebie i innych. Dzięki werwie, temperamentowi i talentowi komicznemu Krystyny Podleskiej, znakomitej reżyserii Jerzego Gruzy oraz mądrej, dowcipnej treści sztuki Geraldine Aron spektakl ten wywołuje u widza zawsze żywą reakcję, ani na chwilę nie można oderwać uwagi od sceny! 

Krystyna Podleska to aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna, która w świadomości polskich widzów zapisała się brawurową rolą kochanki Ryszarda Ochódzkiego w kultowym „Misiu” z 1980 roku.
W lipcu 2016 r ukazała się na rynku wydawniczym książka Dziewczyna Misia – Krystyna Podleska w rozmowie z Klaudią Iwanicką. (Wydawnictwo Edipresse) Jest to barwny, dowcipny, bogato ilustrowany zdjęciami, biograficzny wywiad rzeka z Krystyną Podleską. Po spektaklu zapraszamy na spotkanie i rozmowę z aktorką. Będzie także możliwość kupienia książki i uzyskania autografu.

Bilety w cenie 30 zł do nabycia w LDK, bądź na stronie http://www.biletyignacy.pl< powrót

Udostępnij post

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
%d bloggers like this:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.