Konkurs Fotograficzny „Okno na świat”

Ogłaszamy wyniki Konkursu Fotograficznego „Okno na świat”📣

Ilość Waszych zgłoszeń pozytywnie nas zaskoczyła!😮 Obrady Jury były długie i burzliwe!🤫
Zwycięska fotografia to „Szaleństwo już tu jest” wykonana przez Wiktora Baranowskiego😍
Gratulujemy i zapraszamy po odbiór głównej nagrody – vouchera na sesję fotograficzną u FotoNiemczynowicz.pl o wartości 350 zł🎉

Uwaga Przyznaliśmy również dwa wyróżnienia: są to prace „Świat w krysztale” autorstwa Pani Ewy Giedryś oraz „Zamknięci w domach, otwarci na przyszłość” autorstwa Pana Piotra Majkutewicza😍
Gratulujemy i zapraszamy po odbiór Vouchera Kulturalnego LDK!🎉

Dziękujemy za tak duże zainteresowanie i każdą nadesłaną pracę konkursową🤩

______________________________________________________________________________

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Fotograficznym „Okno na świat”!

Konkurs powstał w odpowiedzi na sytuację w jakiej znaleźli się mieszkańcy naszego miasta, spowodowaną obostrzeniami epidemicznymi w kraju i na świecie. Jest propozycją kreatywnego spożytkowania wolnego czasu w momencie przymusowej izolacji i odnalezienia w sobie artystycznego ducha tej kwarantanny.

Konkurs Fotograficzny „Okno na świat” polega na wykonaniu fotografii, która przedstawiać będzie widok z okna w czasie przymusowej izolacji epidemicznej. Technika fotografowania jest dowolna.

Nieprzekraczalny termin nadesłania prac konkursowych – 29 maja 2020 r.

Konkurs służyć ma animowaniu wrażliwości artystycznej mieszkańców Lidzbarka Warmińskiego i budowaniu wspólnoty kulturalnej w czasie pandemii koronawirusa.

Nagrodą w Konkursie Fotograficznym „Okno na świat” jest sesja fotograficzna wykonana przez Fotoniemczynowicz.pl o wartości 350 PLN!

Wszelkie pytania odnośnie konkursu prosimy kierować na adres mailowy marta.animatorkultury.ldk@gmail.com

Koordynatorem konkursu jest Marta Czerwonik-Łapko – Instruktor ds. Programowych Lidzbarskiego Domu Kultury

______________________________________________________________________________

Regulamin oraz Kartę Zgłoszenia zamieszczamy poniżej: