KONCERT CHARYTATYWNY DLA MIŁOSZKA

Dzieci pomagają dzieciom ! Zapraszamy wszystkie dobre serca na koncert charytatywny dla Miłoszka Jackowskiego 11 grudnia 2018 o godz. 18:00 w Lidzbarskim Domu Kultury.

Miłosz Jackowski, trzyletni mieszkaniec powiatu lidzbarskiego, choruje na rzadką chorobę genetyczną – Zespół Pallistera-Killiana. Urodził się z rozszczepem podniebienia, padaczką lekooporną, wadą wzroku, wadą serca oraz jest opóźniony w rozwoju psycho-ruchowym: nie siedzi samodzielnie, nie chodzi i nie mówi tak jak każde dziecko w tym wieku. Rodzice codziennie walczą o sprawność synka. Pojawiła się nadzieja na poprawę jego stanu dzięki terapii komórkami macierzystymi. Niestety koszt terapii to 52 000 zł – przekracza możliwości rodziców.

Dzieci i młodzież z powiatu lidzbarskiego biorą sprawę w swoje ręce ! Postanowili oni pomóc młodszemu koledze w walce o zdrowie! Ich bronią będzie taniec, śpiew, instrumenty muzyczne i sport. Podczas koncertu charytatywnego wystąpią: ZTL Perła Warmii, Grupa taneczna Chorsina, Studio Tańca Natural Dance, Uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej w Lidzbarku Warmińskim, Zespół WILD z MDK, Studio Tańca Dance Control, Dziecięca grupa Stowarzyszenia T-akeshi Team, Capoeira, uczniowie Szkoły Podstawowej w Żegotach. 

DZIECI I MŁODZIEŻ DAJĄ ŚWIADECTWO SWOJEJ SOLIDARNOŚCI, A MY JAKO DOROŚLI ? 
NIE ZAWIEDŹMY ICH I PODARUJMY NADZIEJĘ.
Biletem wstępu na koncert jest cegiełka w kwocie minimalnej 10zł.< powrót

Udostępnij post

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
%d bloggers like this:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.