22-23 maja IX Ogólnopolski Przegląd Teatralny Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie ,,Mały Teatr Wielkich Aktorów”. od godziny 9.00 można podziwiać spektakle z całej Polski! Organizatorem przeglądu jest Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lidzbarku Warmińskim i Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych PROMYK. Przegląd pod patronatem  Jana Harhaja Starosty Powiatu Lidzbarskiego. Zapraszamy serdecznie na salę widowiskową Lidzbarskiego Domu Kultury. 23 maja koncert muzyczny ,,Mała Orkiestra Wielkich Muzyków” z Lidzbarska wystąpi zespół Vita Vena  pod batutą Pawła Rolika oraz goście.