I GALA OLYMPIA FIGHT NIGHT

Już w sobotę 25 lipca na Scenie Plenerowej LDK odbędzie się  I GALA „OLYMPIA FIGHT NIGHT”  w Lidzbarku Warmińskim!Celem imprezy jest popularyzacja boksu na terenie kraju, w regionie Warmii i Mazur jak również w naszym mieście.📣


👇 P R O G R A M 👇

● 13.00 – ring jest dostępny dla zawodników niestartujących w
zawodach (walki sparingowe)
● 15.00 – otwarcie widowni
● 17.00 – otwarcie zawodów

WSTĘP WOLNY!  (ilość miejsc ograniczona – wejściówki do odebrania w Lidzbarskim Domu Kultury od 20.07.2020)INFORMACJE DLA ZAWODNIKÓW:

UCZESTNICTWO: W zawodach mogą brać udział zawodnicy zarejestrowani w elektronicznym systemie licencji PZB oraz posiadające aktualną licencję PZB jak również książeczkę sportowo-lekarską z aktualnymi badaniami lekarskimi upoważniającymi do startu w zawodach .Zawodnicy muszą posiadać własny sprzęt (rękawice, kask) z atestem AIBA. Zawody odbędą się zgodnie z Regulaminem. 

ZGŁOSZENIA: Prosimy kierować drogą elektroniczną:
e-mail: dawidczarniawski@gmail.com 
tel. 576 675 184 
w nieprzekraczalnym terminie do 23.07.2020

WAŻENIE: Oficjalne ważenie zawodników odbędzie się 25. lipca 2020 od godziny 9.00 do 11.00 w Lidzbarskim Domu Kultury (ul. Słowackiego 4, 11-100 Lidzbark Warmiński). 

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE: Uczestnicy realizują we własnym zakresie.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
Uczestnicy powinny być ubezpieczeni od NNW i OC. Organizator nie ponosi odpowiedzialności z tytułu ubezpieczenia zawodniczek, kradzieży, uszkodzenia czy zagubienia sprzętu przez zawodników. Jury zawodów zastrzega sobie prawo interpretacji Regulaminu. Za ewentualne szkody dokonane przez uczestników zawodów, odpowiedzialny finansowo jest trener lub kierownik (płatność na miejscu).

 < powrót

Udostępnij post