Get up Stand-up / Błażej Krajewski & Tomasz Kwiatkowski

10 grudnia / godz. 20:00 / Caffe Pasja

Zapraszamy na kolejny wieczór komediowy Get up Stand-up. Tym razem odwiedzi nas Błażej Krajewski oraz Tomasz Kwiatkowski. Przewidziany jest także open mic. Już jest na niego zgłoszony Dariusz Ratajczak z Poznania. Czekamy na kolejne zgłoszenia. Całość poprowadzi Arkadiusz Jaksa Jakszewicz. 

Na scenie: 
>> BŁAŻEJ KRAJEWSKI
Komik z Bydgoszczy, na scenie od 2013 roku. Zwycięzca II poznańskiego festiwalu stand-up oraz zwycięzca pierwszej wrocławskiej bitwy stand-upperów.
Przez lata pasjonował się dubbingiem. Dzięki temu zyskał umiejętność imitowania głosów wielu znanych postaci. Niestety jest jeden głos, którego nie potrafi naśladować. Głos syna, z którego rodzice są zadowoleni.
https://www.facebook.com/krajewskiblazej/

>> TOMASZ KWIATKOWSKI
Antymidas. Czego nie dotknie, zamienia się w proch i pył. Oswojony z przegrywaniem. Daj mu dowolną dyscyplinę, a w ciągu pół godziny osiągnie w niej wszystko co najgorsze. Wiecznie zdenerwowany, zawsze niezadowolony. Wciela w życie swój plan doskonały: nigdy, przenigdy nie mieć planów. Nikogo w rodzinie nie zaskoczyło, kiedy okazał się być jednym wielkim rozczarowaniem.
www.facebook.com/TomaszKwiatekKwiatkowski

>> Wieczór poprowadzi tradycyjnie
ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ
www.facebook.com/jajaksa

bilety: 
20 zł (dostępne w Caffe Pasja i na www.kupbilecik.pl)
https://www.kupbilecik.pl/impreza-21951-get.up.standup.lidzbark.warminski.html
25 zł (w dniu występu)

Liczba miejsc ograniczona.
wstęp + 18 lat< powrót

Udostępnij post

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
%d bloggers like this:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.