DNI LIDZBARKA WARMIŃSKIEGO 2017

Pierwszego dnia świętowania – 11.08.2017 r. – naszą lidzbarską publiczność rozgrzały zespoły DISCO DANCE ! Supportem największych gwiazd disco polo był Czesław Band, który zachęcił i przyciągnął mieszkańców do wspólnej zabawy. Wielkie show, pełne kolorów, zapewnili nam ZAJEFAJNI, wybuchowy PUDZIAN BAND oraz gwiazda wieczoru… AFTER PARTY !

Sobotni poranek rozpoczęliśmy nauką życia w harmonii i zdrowiu ! 🙂 W Parku im. Ireny Kwinto skupiliśmy się na ciałach i duszach naszych mieszkańców, pokazując wiele dróg dbania o nie – JOGA, T-AKESHI TEAM, COPOEIRA, grupy taneczne oraz poradnia dietetyczna SLIM… to tylko część z nich ! Zobaczcie sami:

A wieczorem… każdy z nas miał okazję znaleźć coś dla siebie spośród prezentowanych gatunków muzycznych – od alternatywnego „bajzlu”, przez słoneczne reggae.. aż po rockowe brzmienia. Bajzel, Bakshish, Harlem oraz gwiazda wieczoru… LEMON ! 

Ostatniego dnia przenieśliśmy się do muzycznego namiotu pod Wysoką Bramą gdzie zaprezentowały się dojrzałe grupy muzyczne: Tumielanka z Litwy, Kalina z Rogóża oraz Chór WARMIA mniejszości niemieckiej z Lidzbarka Warmińskiego. Połączenie tych sił muzycznych zaowocowało wspólnym koncertem pod nazwą ZIEMIA – OJCZYZNA LUDZI.

Na koniec przenieśliśmy się na Stadion Miejski aby rozegrać wielki mecz między tancerzami ZTL Perła Warmii, a harcerzami ! Mecz zakończył się szczęśliwie po stronie harcerzy z wynikiem 5:1 … 🙂 

 < powrót

Udostępnij post