64. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski: ELIMINACJE MIEJSKO-POWIATOWE

Towarzystwo Kultury Teatralnej Warmii i Mazur ogłasza 64. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski!

Lidzbarski Dom Kultury, jako organizator eliminacji miejsko-powiatowych zaprasza serdecznie młodzież szkół średnich i dorosłych, miłośników żywego słowa, do udziału w tym pięknym konkursie i kultywowaniu tradycji narodowej, skarbu naszej kultury – języka polskiego .

Eliminacje miejsko – powiatowe konkursu odbędą się dnia 15. marca o godz. 10.00 w Kamienicy Amfiteatru Miejskiego przy ul. Plac Młyński 6. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem i złożenia kart zgłoszeń do dnia 13. marca w sekretariacie Lidzbarskiego Domu Kultury lub na adres: teatrldk@gmail.com.

Zapraszam serdecznie do udziału – koordynator Konkursu Alicja Andrzejewska

Dokumenty do pobrania: