38. LIDZBARSKIE WIECZORY HUMORU I SATYRY

38. Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry już 17-20 sierpnia 2017 !
A już teraz przedstawiamy Wam część programu, który niebawem uzupełnimy o kolejne kabaretowe wydarzenia.

17 sierpnia 2017 / czwartek /

17:00 I Turniej o Złotą Szpilkę
Termin zgłoszeń kabaretów do konkursu mija 3 lipca 2017 r. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

KUP BILET ONLINE lub w Lidzbarskim Domu Kultury.

ulgowy*: 10 zł
normalny: 15 zł

* Bilet ulgowy przysługuje młodzieży szkolnej oraz studentom do 26 roku życia (za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej), dzieciom do 12. roku życia oraz osobom powyżej 60. roku życia, studentom UTW w Lidzbarku Warmińskim (za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej).

18 sierpnia 2017 / piątek /

17:00 II Turniej o Złotą Szpilkę

KUP BILET ONLINE lub w Lidzbarskim Domu Kultury.

ulgowy*: 10 zł
normalny: 15 zł

19 sierpnia 2017 / sobota /

19:30 Kabaretowa Noc pod Gwiazdami
Kabaretowa Noc pod Gwiazdami to wielki finał z udziałem największych gwiazd kabaretu oraz laureatów Turnieju o Złotą Szpilkę. W tym roku program poświęcony będzie pamięci Bohdana Smolenia. Tegoroczny skład zdradzimy już niedługo !

A już teraz ruszamy ze sprzedażą biletów, które możecie nabyć w Lidzbarskim Domu Kultury lub przez > INTERNET <

SEKTOR A: 120 zł
SEKTOR B: 100zł

Sektor A – umiejscowiony tuż przed sceną (krzesła)
Sektor B – umiejscowiony za sektorem A  (trybuny).

20 sierpnia 2017 / niedziela /

Kabaret HRABI – szczegóły ich występu poznacie niebawem.